DIGITÁLNI RODIČIA

Zoznam epizód:

🌟NOVÁ Epizóda 11:
MY SME SÍCE ZÁVISLÍ, ALE TY MOBIL NEMÔŽEŠ... 🥸 Najkrutejší trest je úplne nefunkčný trest. Škola ide “do kytek”, treba s tým niečo robiť.
🔽 Epizóda 10:
IDEÁL KRÁSY NA TRI KLIKY... Rok sa to učil a výsledkom je jedno 20-sekundové video. Nie je to prvoplánové klamstvo len zamlievanie reality. Úspešná dovolenka sa ráta srdiečkami.
🔽 Epizóda 9:
BITKA O NABÍJAČKY A PREŤAŽENÁ WIFI... (Hostka: Nika Macinská 🥳) Koľko kreativity musí dieťa vynaložiť, aby hacklo rodinnú wifi? Najviac sa bojíme toho, čo nepoznáme. V storke vidíte len 10 sekúnd z môjho života.
🔽 Epizóda 8:
TIKTOK - TELKA NAŠICH DETÍ... Ďakujeme ti, milý TikTok, že odprevádzaš naše deti do školy. Systém padajúceho… trendu. 🫣 Obsah na TikToku nie je nebezpečný, “iba” zbytočný.
🔽 Epizóda 7:
DIGITÁLNY CUMLÍK... 👶🏻 Mobil je prvá vec, ktorú tie deti uvidia po narodení. Keď poviem “TOTO JE POSLEDNÉ VIDEO”, hľadajú to najdlhšie. Youtube Kids je ďalší krok k pokojnej mysli.
🔽 Epizóda 6:
DIGITÁLNA STOPA... a ako vie Facebook, že mám psa? Obsah na internete zostáva naveky. Stiahol som si niekoľko gigabajtov dát o sebe. 👣
🔽 Epizóda 5:
DIGITÁLNE DESATORO… a ako zostať normálny v digitálnom svete. Mobil nepatrí pod vankúš. Schovajte tie aplikácie! A čo je fenomén digitálneho upratovania? 📱
🔽 Epizóda 4:
TOHTO YOUTUBERA POZERAŤ NEBUDEŠ… Áno, sú videá, ktoré ich môžu pokaziť, ale rovnako tak sú aj videá, z ktorých sa naše deti môžu niečo naučiť a ktoré ich môžu povzbudiť. Nie je influencer ako influencer. ☝️
🔽 Epizóda 3:
DOBRÝ SLUHA, ZLÝ PÁN… Displej, ktorý znamená svet. Môžeme deťom smartphony zakázať? Ani náhodou. Po mobile na záchodoch nezostáva dym. 😄
🔽 Epizóda 2:
SLADKOSTI 🍬 Reklamu na YouTube preskakujú skôr, ako sa naučia chodiť. SLADKOSTI…. Reklamu na YouTube preskakujú skôr, ako sa naučia chodiť. 
🔽 Epizóda 1:
APOKALYPSA… Keď chceš potrestať svoje dieťa, nemusíš mu brať mobil, stačí, keď mu zoberieš nabíjačku. 🤦🏻‍♀️

Sledujte nás na sociálnych sieťach:

Placeholder Image